Aštuoniolikmečiai neatsilaikė prieš Latvijos krepšinio rinktinę

Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė tęsia pasirodymą Baltijos taurės turnyre. Gedimino Petrausko auklėtiniai šiandien 56:73 (12:16, 9:24, 14:23, 21:10) turėjo pripažinti Latvijos rinktinės pranašumą.

Lietuviams ypač nesusiklostė antrasis kėlinys, kai per ketvirtį jie pelnė tik 9 taškus, o tuo metu varžovai įmetė 24 ir grėsmingai nutolo.

Trečiajame kėlinyje latviai dar labiau padidino pranašumą, kurį per paskutines dešimt minučių lietuviams pavyko šiek tiek sumažinti.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Deividas Sirvydis, pelnęs 13 taškų (5 atk. kam.). Erikas Venskus pridėjo 10 (7 atk. kam.), Arnas Adomavičius įmetė 7.

Penktadienį lietuviai susitiks su Estijos bendraamžiais. Rungtynių pradžia 16 val.