„Arvi“ pergalė BMKL pirmenybėse

Marijampolės „Arvi" krepšininkės šiame sezone ir toliau žengia be pralaimėjimų. Baltijos moterų krepšinio lygoje suvalkietės savo aikštėje 69:63 (24:11, 17:16, 7:13, 21:23) įveikė Klaipėdos „Lemminkainen" krepšininkes.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Arvi" ekipa ir netrukus išsiveržė į priekį. Tačiau klaipėdietės neleido šeimininkėms pabėgti pernelyg toli ir paversti rezultato triuškinančiu. „Lemminkainen" kartas nuo karto sužaisdavo sėkmingas atkarpas ir sugebėdavo aptirpdyti „Arvi" pranašumą. Tiesa, pirmąją mačo dalį šeimininkės laimėjo gana užtikrintai 41:27.

Antroji rungtynių dalis jau priklausė uostamiesčio ekipai. Sėkmingos gynybos dėka, jos po trijų kėlinių sugebėjo sumažinti skirtumą iki 8 taškų (48:40). Paskutiniojo ketvirčio pradžioje klaipėdietės spurtavo. Aktyvioji gynėja Eglė Žygelytė ir komandos snaiperės ištirpdė „Arvi" pranašumą vos iki dviejų taškų. (51:49). Tačiau po Algirdo Budėjo paprašytos minutės pertraukėlės, šeimininkės kiek nutolo ir mačo pabaigoje nuolat turėjo 5-8 taškų pranašumą.

„Arvi"; L.Kinkevičienė 20, T.Ščypakina 15, G.Paugaitė 9 (11atk.kam.), L.Alioškina 8 (8 atk.kam.), L.Murphy 6, A.Murauskaja 4, M.Sauliūtė ir L.Rickevičiūtė po 3, V.Pacauskienė 1.

„Lemminkainen": M.Solopova 17, E.Šikšniūtė 14, R.Mileškienė 13.

Šiame straipsnyje: krepšinisArviLemminkainen