„Alytus“ nusileido Valgos krepšininkams

Prastai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Alytaus" krepšininkai patyrė nesėkmę. Šeštadienį alytiškiai SEB BBL Iššūkio taurės varžybose išvykoje 75:82 (22:22, 15:30, 26:10, 12:20) nusileido Valgos „Welg" ekipai, rašo BasketNews.lt.

Po dviejų kėlinių estai buvo susikrovę solidų 15 taškų pranašumą (52:37), tačiau per ilgąją pertrauką išvadas padarę alytiškiai atsitiesė. Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo fantastišku spurtu 20:2, po kurio jau 3 taškais priekyje buvo „Alytus" (57:54).

34-ąją mačo minutę, po taiklaus Sauliaus Kazevičiaus dvitaškio, „Welg" persvara buvo minimali (71:70), bet tada šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir pabėgo į priekį (77:70). Per likusias 3 minutes „Alytui" varžovų pavyti nebepavyko.

„Alytus": Saulius Kazevičius 23, Nerijus Varnelis 15 (8 atk. kam.), Žydrūnas Urbonas 14 (11 atk. kam.), Rytis Adomavičius 10, Marus Janišius 8.

„Welg": Veljo Varesas 31, Raido Roosas 14, Richardas Andersonas 12 (18 atk. kam.), Reinaras Hallikas 10.

Šiame straipsnyje: krepšinisAlytus