„Aistės-LSU-Paradis“ svečiuose neatsilaikė prieš „Sūduvos“ krepšininkes

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) susitikime Marijampolės „Sūduvos“ (21/6) krepšininkės namuose 81:69 (30:24, 16:14, 17:18, 18:13) pranoko Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ (15/12) ekipą.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o „Sūduva“ paskutinėmis minutės sugebėjo susikrauti kiek didesnę persvarą – 30:24. Antrajame ketvirtyje šeimininkėms pavyko įgyti dviženklį pranašumą – 36:26. Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes „Aistės-LSU-Paradis“ priartėjo (38:41), bet likusį laiką taškų nepelnė ir „Sūduva“ įpusėjus mačui pirmavo 46:38.

Po didžiosios pertraukos Marijampolės krepšininkės kontroliavo situaciją ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 56:46. Viešnios neleido marijampolietėms atitrūkti dar labiau ir prieš lemiamą mačo atkarpą kiek priartėjo – 56:63.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus beveik 3 minutes „Aistės-LSU-Paradis“ sumažino atsilikimą dar labiau – 60:65. „Sūduva“ pelnė 4 taškus be atsako – 69:60. Nors kaunietės dar bandė atsitiesti, bet šeimininkės išlaikė persvarą savo rankose ir iškovojo pergalę.

„Sūduva“: S.Okockytė (5 rez. perd.) ir I.Šalkauskė (6 atk. kam.) po 19, S.Baliutavičiūtė 16 (13 atk. kam.), S.Dukate 10 (5 rez. perd.), E.Briedytė 8 (5 atk. kam.).

„Aistės-LSU-Paradis“: N.Skadaitė 21 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), G.Tamašauskaitė ir L.Svarytė (15 atk. kam.) po 12, J.Marmienė 11, M.Petrauskaitė 8 (6 atk. kam.).