„Aistės-LSU“ nepaliko vilčių „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkėms

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse Kauno „Aistės-LSU“ (2-4) 94:42 (20:7, 34:12, 27:16, 13:7) nepasigailėjo „Šiaulių-Universiteto“ (0-6) krepšininkių, kurios šiame sezone dar nėra patyrusios pergalės džiaugsmo.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kurį šeimininkės pradėjo spurtu 15:2 ir susikrovė triuškinančią 26 taškų persvarą (35:9). Tame pačiame kėlinyje „Aistės-LSU“ surengė dar vieną galingą atkarpą 14:2 ir rezultatas jau tapo itin triuškinantis – 49:15.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų tik augo ir kaunietės šventė užtikrintą pergalę.

Šeiminkės šiame susitikime pasižymėjo itin geru pataikymu. Dvitaškius „Aistės-LSU“ metė 49 proc. taiklumu (22/45), jos taip pat realizavo 43 proc. tritaškių (12/28). Tuo metu „Šiaulių-Universitetas“ pataikė 29 proc. dvitaškių (15/51) ir realizavo vos 1 tritaškį iš 10 (10 proc.).

„Aistės-LSU“ taip pat atkovojo daugiau kamuolių (49-37), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (26-9), mažiau klydo (17-25) bei perėmė daugiau kamuolių (15-9).

„Aistės-LSU“: Klaudija Serkevičiūtė 19 (8 rez. perd.), Karolina Kazočiūnaitė 18, Gintarė Jasiunskaitė 15 (7 atk. kam.), Kristina Masionytė 13.

„Šiauliai-Universitetas“: Kourtney Danielle Williams 13 (4/18 metimų, 7 kld.), Enrika Matiukaitė 9, Urtė Bukauskaitė (10 atk. kam.) ir Dominyka Paliulytė po 7.