„Aisčiai“ nusileido Latvijos ekipai

Ketvirtąją nesėkmę septintose SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Iššūkio" taurės turnyro B grupės rungtynėse patyrė Kauno "Aisčių" ekipa, kuri svečiuose 79:86 (19:24, 18:14, 13:23, 29:25) nusileido Gulbenės "ASK/Buki" klubui, rašo Krepsinis.net.

Aikštės šeimininkai šiek tiek sėkmingiau pradėjo rungtynes ir ilgą laiką pirmavo, tačiau antrajame ketvirtyje kauniečiai sugebėjo atsiliesti ir išlygino rezultatą (34:34). Visgi antroje trečiojo kėlinio pusėje Latvijos klubas laimėjo atkarpą 11:4 ir po trijų kėlinių jau turėjo vienuolikos taškų persvarą - 61:50.

Ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo įspūdingu spurtu 20:0 ir, įpusėjus kėliniui, jau triuškino kauniečius 81:50. Nors paskutines penkias minutes "Aisčiai" laimėjo 29:5, nuo nesėkmės Kauno klubo tai neišgelbėjo.

"ASK/Buki": A.Bruninis 20, A.Jansonas 17, G.Rauza 13, a.Kazakas 12.

"Aisčiai": D.Motiejūnas 14 (6 atk. kam.), P.Kleiza 13, L.Kisielius 12, T.Rinkevičius 10.

Šiame straipsnyje: krepšiniskauno aisčiai