„Aisčiai“ nugalėjo namuose

Kauno "Aisčiai" iškovojo trečiąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro B grupėje. Kauniečiai namų aikštelėje 76:68 (16:25, 25:7, 12:15, 22:21) nugalėjo "Keizamers" krepšininkus, rašo Krepsinis.net.

Latvijos krepšininkai susitikimo pradžioje nuskubėjo į priekį ir pirmavo 21:8, o vėliau - 25:11. Tačiau antrąjį kėlinuką kauniečiai pradėjo E.Ežerskio ir P.Beliavičiaus tritaškiais, laimėjo atkarpą 15:0 ir išsiveržė į priekį 31:28. Perėmę iniciatyvą, šeimininkai dar antrajame ketvirtyje įgijo dviženklį pranašumą (40:30).

Per likusį laiką latviai nebuvo susigrąžinę pranašumo. Ketvirtajame kėlinuke svečiams buvo pavykę priartėti per 3 taškus (66:69), bet "Aisčių" krepšininkai užtikrintai sužaidė dvikovos pabaigą ir laimėjo rungtynes 76:68.

"Aisčiai": D.Motiejūnas 18 (8 atk.kam.), E.Ežerskis 12, P.Skurdauskas 11 (7 atk.kam.), T.Barštys 10, P.Beliavičius 8, E.Dimša (8 atk.kam.) ir T.Rinkevičius - po 7.

"Keizamers": A.Strelnieks 26, L.Blaus 12 (9 atk.kam.), R.Strupovics ir J.Lasmanis - po 7.

Šiame straipsnyje: krepšiniskauno aisčiaiSEB BBL