„Aisčiai“ nugalėjo „BC Kaunas Triobet“

Antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Iššūkio" taurės turnyro B grupėje iškovojo Kauno "Aisčių" ekipa, kuri svečiuose 71:68 (29:11, 21:27, 9:13, 12:17) palaužė iki tol be pralaimėjimų žaidusį "BC Kaunas Triobet" klubą, rašo Krepsinis.net.

Donato Motiejūno vedina "Aisčių" komanda įspūdingai pradėjo susitikimą ir sužaidus septynias minutes po Pauliaus Beliavičiaus dvitaškio pirmavo net 22:3. Ketvirčio pabaigoje, po D.Motiejūno metimo, komandas jau skyrė dvidešimt taškų - 27:7.

Svečių reikalai pradėjo blogėti antrajame kėlinyje. Nors "Aisčių" puolimas ir toliau veikė beveik be priekaištų, po šalto dušo mačo pradžioje atsigavę "BC Kaunas Triobet" krepšininkai pradėjo vis sėkmingiau rinkti taškus ir įpusėjus mačui svečių persvara kiek aptirpo - 50:38.

Antroje mačo pusėje žaidimo tempas šiek tiek sumažėjo, abi komandos neturėjo lygiavertės pamainos pagrindiniams žaidėjams, todėl lyderių nuovargis turėjo nemažai įtakos rezultatui. Visgi dar keturiais taškais sumažinę "Aisčių" persvarą, aikštės šeimininkai po trijų kėlinių atsilikinėjo jau tik aštuonių taškų skirtumu - 51:59.

Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms, Vytenis Jasikevičius dvitaškiu sumažino svečių persvarą iki minimumo (66:67), tačiau "Aisčiai" sėkmingai baigė rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu 71:68.

"BC Kaunas Triobet": J.Ramanauskas 21 (12 atk. kam.), P.Butkevičius 12, V.Lipkevičius 11, V.Jasikevičius 7.

"Aisčiai": D.Motiejūnas 17, T.Rinkevičius 13 (5 rez. perd.), P.Skurdauskas 12, E.Dimša 11, T.Barštys 7.