„Aisčiai“ iškovojo įtikinamą pergalę namuose

Ketvirtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos Iššūkio taurės turnyro B grupėje iškovojo Kauno "Aisčių" krepšininkai, kurie savo aikštelėje įtikinamu rezultatu 77:59 (26:14, 13:9, 14:24, 24:12) nugalėjo Liepojos "Lauvas" komandą, praneša Krepsinis.net.

Lietuviai pranašumą įgijo dar pirmajame kėlinuke, kai po 5 P.Beliavičiaus taškų "Aisčiai" pirmavo 24:11. Kauniečiai visą laiką turėjo pranašumą savo pusėje, tačiau trečiajame kėlinuke pateko į duobę. Nors, likus 2 minutėms, "Aisčiai" turėjo 15 taškų persvarą, latviai spurtavo 9:0 ir prieš lemiamą ketvirtį padidino intrigą - 47:53. Tačiau sėkmingai žaidęs T.Rinkevičius rinko taškus Kauno komandai ir padėjo jai iškovoti įtikinamą pergalę 77:59.

"Aisčiai": T.Rinkevičius 21 (6 atk. kam.), D.Motiejūnas 18 (6 atk. kam.), E.Dimša 11 (13 atk. kam.), D.Gvezdauskas 8, P.Beliavičius 7.

"Lauvas": C.Nashas 10, A.Pavlovas, U.Vilums ir V.Pusaudzis - po 9.

Šiame straipsnyje: krepšinisAisčiai