A.Gomelskio krepšinio taurė vėl liko Maskvoje

Aleksandro Gomelskio krepšinio taurės turnyrą Maskvoje trečiąjį kartą iš eilės laimėjo Rusijos čempionas CSKA klubas.

Maskvos CSKA krepšininkai finale 82:65 (16:17, 25:19, 22:11, 19:18) nugalėjo Simo Jasaičio Krasnodaro atstovaujamą „Lokomotiv-Kuban“ ekipą. 12 taškų nugalėtojams pelnė Milošas Teodosičius, po 9 - Aaronas Jacksonas, Andrejus Voroncevičius ir Drew Nicholas. Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Aleksandras Maričius, Nikas Calathesas, surinkę po 14 taškų. S.Jasaičio sąskaitoje 4 taškai.

Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ užėmė 4-ąją vietą. Mače dėl trečiosios vietos „Žalgirio“ krepšininkai 75:86 (11:24, 21:19, 17:23, 26:20) nusileido Eurolygos čempionui Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) klubui su Martynu Gecevičiumi.

Šiame straipsnyje: krepšinisŽalgirisCSKA