38 taškus pelnęs K. Bryantas vedė „Lakers“ į pergalę

Kobe Bryantas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir padėjo Los Andželo „Lakers“ (10-41) komandai nutraukti dešimties nesėkmių seriją. Kalifornijos klubas savo aikštėje 119:115 (27:26, 39:26, 26:29, 27:34) pranoko Minesotos „Timberwolves“ (14-36) komandą.

K. Bryantas per 33 minutes pelnė 38 taškus (3/10 dvitaškiai, 7/11 tritaškiai, 11/12 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Visgi svarbiausia tai, kad K. Bryantas taškus rinko tada, kai to labiausiai reikėjo – jis pelnė 14 iš paskutinių 18 „Lakers“ taškų.

„Timberwolves“ ketvirto kėlinio pradžioje atsiliko 81:92, tačiau galingai pradėjo ketvirtį ir jo viduryje po Zacho LaVine'o dvitaškio vos antrą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį – 102:101.

Iniciatyvos tuomet ėmėsi K. Bryantas.

„Lakers“ veteranas smeigė du tritaškius iš eilės, taip sugrąžindamas pranašumą „Lakers“ komandai – 107:102.

Paskutinę dvikovos minutę K. Bryantas pataikė dar vieną dvitaškį, po kurio šeimininkų persvara išaugo iki 113:110. Mačo pabaigoje jis realizavo 6 baudas ir įtvirtino pergalę.

„Lakers“: K. Bryantas 38 (7/11 trit.), D'Angello Russellas 18, Jordanas Clarksonas 16, Julius Randle'as 15 (12 atk. kam.).

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 30 (12/18 dvit.), Gorgui Diengas 19, Karlas-Anthony Townsas 14, Shabazzas Muhammadas 12, Ricky Rubio 10 (15 rez. perd.).

Šiame straipsnyje: Kobe BryantaslakersNBA