17 taškų skirtumą likvidavęs „Neptūnas“ išniro Pasvalyje su pergale

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai išvykoje 92:86 (18:20, 12:23, 23:28, 15:39) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“, nors po trijų kėlinių buvo atsilikę 17 taškų skirtumu.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai laimėjo ketvirtą kėlinį 39:15 ir išsaugojo antrąją vietą LKL čempionate.

„Neptūnas“ iškovojo tryliktą pergalę per šešiolika mačų, o labiausiai prie to prisidėjo Renaldas Seibutis, pelnęs 18 taškų, bei Juanas Palaciosas, surinkęs dvigubą dublį – 14 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

Naudingai žaidė ir du žaidėjai, atsiskleidę, kai Klaipėdos klubą dėl „Lietuvos ryto“ paliko Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas. Laurynas Beliauskas pelnė 14 taškų, Aidas Einikis – 12, o abu jauni žaidėjai pataikė septynis tritaškius iš devynių.

Penktoje vietoje besilaikantis Pasvalio klubas turi 6 pergales ir 10 pralaimėjimų, bet komandos rodiklis krenta atėjus treneriui Gediminui Petrauskui. Kai jis pakeitė Rimantą Grigą, LKL rungtynėse pasvaliečiai laimėjo tik kartą per keturis mačus.

„Pieno žvaigždės“: A.Ausėjas 13, S.Babrauskas ir V.Bobrovas po 12;

„Neptūnas“: R.Seibutis 18, J.Palaciosas ir L.Beliauskas po 14, A.Einikis 12.

Šiame straipsnyje: Neptūnaspieno žvaigždėsLKL