„Žalgiris“ subyrėjo per kelias minutes

Šventinė atmosfera Kauno sporto halėje truko neilgai. Geriausias tris šio sezono minutes sužaidęs Kauno „Žalgiris" buvo beveik pasivijęs „Barcelonos" komandą, kai puolime padarytos klaidos smogė atgal.

Eurolygos penktojo turo rungtynėse „Žalgiris" 60:75 (14:23, 18:15, 16:26, 12:11) nusileido „Barcelonai" ir toliau lieka be pergalių, praneša basketnews.lt.

Lorenas Woodsas blokavo vieną metimo po kito, žaibiškos „Žalgirio" atakos baigdavosi dviem taškais ir įsibėgėjant trečiam kėliniui šeimininkai kvėpavo varžovams į nugaras - 42:44. Tačiau greitai pasiviję, žalgiriečiai lygiai taip pat greitai viską iššvaistė.

Eurolygoje debiutuojantis Šarūnas Vasiliauskas kelis kartus klydo užspaustas dviejų varžovų, „Barcelona" atakas užbaigdavo greitais taškais ir skirtumas šoktelėjo iki 51:42.

Lubošas Bartonas ir Jaka Lakovičius pataikė iš toli, taip padidindami savo komandos persvarą iki 57:47.

Skaudžiai Kauno komandai baigėsi trečiasis kėlinys. Iš pradžių Juanas Carlosas Navarro pataikė dvitaškį, o po to išsimesdami kamuolį iš užribio žalgiriečiai suklydo, Davidas Andersenas smeigė tritaškį ir rezultatas tapo 64:48.

Paskutiniame ketvirtyje „Barcos" persvara buvo pasiekusi 21 tašką (73:52), bet šeimininkai nekapituliavo ir sumažino atsilikimą iki 13 taškų - 60:73. Tačiau pasivyti varžovus jau buvo per vėlu.

Šiame straipsnyje: žalgiris barcelona