„Žalgiris-Sabonio mokykla“ sezoną pradėjo pergale

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos" komanda savo debiutą LKF Mažosios taurės varžybose paženklino pergale. Pirmojo etapo dvikovoje burtai kauniečiams lėmė susitikti su Vilniaus „BC Lryto fanai" ekipa.

Jaunieji žalgiriečiai namuose pirmąjį susitikimą laimėjo 84:79 (29:19, 23:22, 21:23, 11:15) ir prieš atsakomąjį mačą Vilniuje susikrovė 5 taškų persvarą.

Rungtynės prasidėjo be žvalgybos. Abi ekipos nejautė startinio jaudulio ir daug sėkmingiau puolė nei gynėsi. Pusę pirmojo kėlinio keliais taškais atsilikę šeimininkai po dviejų iš eilės Manto Pukinsko tritaškių persvėrė rezultatą - 13:12. Panašus skirtumas išsilaikė dar porą minučių, kol nuo suolelio pakilę Deividas Girdvila ir Donatas Gudeliauskas kartu surinko 9 taškus be varžovų atsako ir suteikė kauniečiams dviženklį pranašumą (29:19).

Antrajame kėlinyje šeimininkams ir toliau sekėsi pulti. Po dar dviejų M.Pukinsko tritaškių ir 8 taškų iš eilės „Žalgiris-Sabonio mokykla" atsiplėšė 18 taškų persvara (48:30). Prieš pat didžiąją pertrauką kauniečiai šiek tiek stabtelėjo ir leido svečiams priartėti. M.Pukinsko 18-asis taškas po 20 žaidimo minučių švieslentėje rodė Kauno ekipos pranašumą - 52:41.

Trečiajame kėlinyje komandoms grįžus į aikštę žaidimas pastebimai sulėtėjo. Vilniečiai ėmė pastoviai naudoti aikštės gynybą, o iki tol kritę šeimininkų tolimi metimai pradėjo nebepasiekti tikslo. „BC Lryto fanai" buvo priartėję iki 5 taškų (61:66), tačiau Vytenis Čižauskas atstatė skirtumą iki dešimties - 71:61.

Paskutinįjį ketvirtį „Žalgiris-Sabonio mokykla" pradėjo tuščia ketverių minučių atkarpa, kurią nutraukė Karolio Jako dvitaškis su varžovo pražanga (77:69). D.Gudeliausko tritaškis dar kartą buvo suteikęs 8 taškų pranašumą (82:74), tačiau daugiau jėgų kauniečiai nebeatrado ir nepadidino skirtumo, kurį „BC Lryto fanai" antradienį bandys panaikinti Vilniuje.

„Žalgiris-Sabonio mokykla": M.Pukinskas 21, D.Girdvila 12, V.Čižauskas 9, M.Ruokis 9, M.Rutkauskas 8, K.Jakas 8, D.Gudeliauskas 7, R.Čepanonis 5, K.Mikuličius 5.