„Žalgiris“ nuolat atakavo, bet į „Tauro“ vartus įmušė tik vieną įvartį

Šeštadienį Vilniaus „Sportima“ manieže vykusiose „SMScredit.lt A lygos“ IV turo rungtynėse VMFD „Žalgiris“ rezultatu 1:0 įveikė Tauragės „Taurą“.

Pergalingas įvartis krito jau 13-ąją minutę, kuomet po pakelto kampinio kamuolį į vartus galva pasiuntė gynėjas Luka Peričius.

Netrukus žalgiriečių persvarą padvigubinti galėjo Kamilis Bilinskis, tačiau baudos aikštelėje niekieno nedengiamas puolėjas pataikė tiesiai į vartininką.

Kėliniui įpusėjus atakos smaigalyje aktyviai rungtyniavęs lenkas turėjo ne vieną progą įmušti įvartį, bet to padaryti nesugebėjo.

Svečiams atsilaikius, komandos į pertrauką išėjo rezultatui esant 1:0.

Antrąją mačo pusę ekipos pradėjo savo gretose atlikusios po du keitimus. Aikštėje pasirodę keturi nauji futbolininkai rungtynių eigos nepakeitė.

Vilniečiai ir toliau atakavo, o svečiai didžiąją laiko dalį praleido gindamiesi savo aikštės pusėje.

Nors antrojo įvarčio VMFD „Žalgiris“ vienuolikei pasiekti nepavyko, žaliai balti į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę. Tauragės „Taurui“ tai buvo jau ketvirtasis iš eilės pralaimėjimas „SMScredit.lt A lygos“ pirmenybėse.

VMFD „Žalgiris“ 1 - 0 Tauragės „Tauras“

13' [1 - 0] L. Peričius

Geltonos kortelės: Mantas Kuklys (38 min.); Laimonas Trakšelis (64 min.)

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Luka Peričius, Algis Jankauskas, Andro Švrljuga, Mantas Kuklys, Vaidotas Šilėnas (46' Rytis Leliūga), Pavelas Komolovas, Ramūnas Radavičius (46' Artūras Žulpa), Jakubas Wilkas, Kamilis Bilinskis (70' Vedranas Gercas).

Tauragės „Tauras“: Martynas Matuzas, Lukas Martišauskas (46' Mantvydas Eiza), Klaudijus Upstas (55' Lukas Bielskis), Laimonas Trakšelis, Tomas Vyšniauskas, Deivydas Malkevičius, Mantas Lėkis, Romanas Kuzinas, Simonas Babilius (46' Vytautas Dragūnevičius), Robertas Vulpe, Corrado Vacca.