Z. Ibrahimovičiaus benefisas: 4 įvarčiai į Anglijos rinktinės vartus

Trečiadienį didžioji dauguma Europos ir pasaulio šalių futbolo rinktinių išnaudojo kontrolinėms rungtynėms - jų buvo sužaista daugiau nei 40. Bene gražiausią reginį išvydo naujojo Stokholmo stadiono žiūrovai, kurių akivaizdoje Zlatanas Ibrahimovičius pelnė net keturis įvarčius, o švedai 4:2 (1:2) įveikė Anglijos komandą.

Po pirmo kėlinio švedai atsiliko 1:2, bet tada darbo ėmėsi Z. Ibrahimovičius, kartą pasižymėjęs dar pirmame kėlinyje. Po jo dar trijų įvarčių Švedijos rinktinė šventė pergalę 4:2. Ypač įspūdingas buvo paskutinis, ketvirtasis, Z. Ibrahimovičiaus įvartis, pasiektas smūgiu per save iš maždaug 30 metrų.

Tuo metu ne ką mažesnį ažiotažą kėlęs mačas Amsterdame tarp Olandijos ir Vokietijos atstovų baigėsi be įvarčių - 0:0 (0:0).

Lygiosiomis (2:2) išsiskyrė ir Rusijos-JAV bei Gabono-Portugalijos futbolininkai.

Tuo metu Italijos ekipa savo aikštėje 1:2 (1:1) nusileido Prancūzijos vyrams. Beje, italai pasižymėjo pirmieji, bet taiklūs Matthieu Valbuenos ir Bafetimbio Gomiso smūgiai viską apvertė aukštyn kojomis.

Pasaulio ir Europos čempionė Ispanija svečiuose 5:1 (3:0) sutriuškino Panamą. Pedro Rodriguezas pelnė du įvarčius, Davidas Villa, Sergio Ramosas ir Susaeta įmušė po vieną.

Šiame straipsnyje: IbrahimovičiusŠvedijaanglija