„Warriors“ galutinai nukalė „Nuggets“ ir žengė į kitą etapą

Kelialapį į Vakarų konferencijos pusfinalį iškovojo Oklando „Warriors“ komanda, kuri namuose 92:88 (21:25, 19:17, 33:20, 19:26) įveikė Denverio „Nuggets“ ir seriją laimėjo 4–2.

Kalifornijos krepšininkai pusfinalyje susitiks su San Antonijaus „Spurs“ komanda.

„Warriors“ komanda iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje, kuriame Stephenas Curry pelnė 14 taškų, pataikęs 4 tritaškius iš 5.

Jo pradžioje 8 taškus iš eilės pelnęs gynėjas persvėrė rezultatą 50:44, o kiek vėliau po S.Curry tritaškio komandas skyrė 11 taškų (67:56).

Paskutinį ketvirtį „Warriors“ pradėjo spurtu 7–0 (80:62), bet „Nuggets“ spurtavo 13–0, o likus žaisti 30 sekundžių po Kennetho Fariedo baudos metimo komandas skyrė 2 taškai (90:88).

„Nuggets“ kitoje atakoje atakavo pro šalį, po to abi baudas likus žaisti 7 sekundėms realizavęs Jarrettas Jackas įtvirtino pergalę.

Oklando klubo gretose į aikštelę vienai minutei buvo išbėgęs Davidas Lee. Jis serijos pradžioje patyrė šlaunies traumą ir buvo skelbiama, jog jam sezonas baigtas. Per minutę aukštaūgis atkovojo kamuolį ir prametė metimą.

„Nuggets“ krepšį atakavo 35 proc. taiklumu, tačiau varžovus privertė suklysti 21 kartą, kada patys prarado triskart mažiau kamuolių – 7. „Warriors“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 55:44 ir pataikė 96 proc. baudų (23/24).

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (2/6 dvit., 4/8 trit., 6/6 baud., 8 rez. perd.), Draymondas Greenas 16 (10 atk. kam.), Andrew Bogutas 14 (21 atk. kam.), Jarrettas Jackas 13, Harrisonas Barnesas 11, Carlas Landry 9.

„Nuggets“: Andre Iguodala 24 (2/10 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud., 9 atk. kam.), Ty Lawsonas 17, Kennethas Fariedas (11 atk. kam.) ir Wilsonas Chandleris po 11, JaVale McGee 9 (10 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Stephen CurryWarriorsNBA