VPU veržiasi į lyderius

Penktąją pergalę septintose rungtynėse iškovojo ir į antrąją lygos pakilo Vilniaus pedagoginis universitetas (VPU), kuris išvykoje 91:86 (23:14, 16:25, 24:21, 28:26) nugalėjo Lietuvos kūno kultūros akademiją (LKKA).

Penktąją pergalę septintose rungtynėse iškovojo ir į antrąją lygos pakilo Vilniaus pedagoginis universitetas (VPU), kuris išvykoje 91:86 (23:14, 16:25, 24:21, 28:26) nugalėjo Lietuvos kūno kultūros akademiją (LKKA). Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi svečiams, kurie išrikiavo zoninę gynybą ir taip klampino varžovus, kurie nesugebėjo rasti tinkamų padėčių atakai. Po pirmojo ketvirčio 9 taškais priekyje buvo VPU. Jau antrajame kėlinuke žaidimo eiga pakrypo į kitą pusę ir LKKA ėmė vytis varžovus, ketvirčio pabaigoje išlyginusi rezultatą.

Ir antrojoje rungtynių pusėje abi ekipos žengė koja kojon, tačiau daugiau patyrusių krepšininkų turėjusi VPU ekipa geriau sužaidė rungtynių pabaigą. J.Jurgo, K.Gaškos ir L.Chmieliausko rezultatyvus žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė VPU pergalę rezultatu 91:86.

„Varžovai turėjo krepšininkų, kurie nebijojo imtis atsakomybės, ko trūko mums. Kai kurių krepšininkų žaidimas mane išties nemaloniai nustebino. Žaidėjams trūksta elementaraus profesionalumo ir rimto požiūrio į krepšinį" - po rungtynių sakė LKKA vyr. treneris E.Nickus.

„Geriau žaidėme tada, kada labiausiai to ir reikėjo ir laimėjome. Buvo sunku trečiojo kėlinio pradžioje, bet laimei, sugebėjome atsitiesti ir pergalingai baigti rungtynes" - pergale džiaugėsi VPU vyr. treneris A.Šatas.

Šiame straipsnyje: Studentų krepšinis