Vilnietis V. Dzikevičius - tarptautinio taekvondo turnyro nugalėtojas

Savaitgalį Čekijos sostinėje vyko tradicinis tarptautinis taekvondo turnyras „Prague Open 2012“, kuriame dalyvavo daugiau nei 400 sportininkų.

Vilniaus sporto klubui „Tornado“ svorio kategorijoje iki 87 kg atstovavo Vitoldas Dzikevičius. Burtai lėmė, jog vilnietis iškart pateko į pusfinalį, kur susitiko su Čekijos sportininku Jakubu Riha bei įveikė varžovą rezultatu 12:7.

Finale Lietuvos sportininko laukė sunki dvikova kova su lenku Kamilu Krakowskiu. Pirmi du finalo kėliniai vyko apylygiai, bet trečiame kėlinyje V. Dzikevičius sugebėjo įveikti Lenkijos kovotojo gynybą ir iškovojo pergalę 16:9.

Tai pirmasis vilniečio turnyras šį sezoną po ilgos pertraukos. Praėjusių metų gruodžio mėnesį V. Dzikevičius patyrė traumą ir daugiau nei septynis mėnesius buvo priverstas praleisti treniruotes.

Taekvondo meistrą iš Vilniaus treniruoja Lietuvos rinktinei vadovaujantis Žymantas Bražiūnas.

Šiame straipsnyje: Dzikeviciustaekvondo