Vilniaus „Statyba“ įveikė LKL klubą ir pateko į kitą LKF taurės etapą

2012 - 2013 m. DNB LKF taurės turnyre užfiksuota pirmoji staigmena. Per IV etapo rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje pirmaujanti Vilniaus „Statyba“ po pratęsimo palaužė LKL šiemet debiutuojančius Kauno „LSU-Baltus“ rezultatu 83:82 (22:22, 19:14, 18:19, 10:14, 14:13).

„Statyba“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje galėjo išplėšti pergalę, tačiau Martynas Paliukėnas nepataikė 2 baudos metimų, o Taurantas Tamošiūnas pelnė 2 taškus ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo pabaigoje jau „LSU-Baltai“ pirmavo 5 taškais (82:77), tačiau šeimininkai per 10 sekundžių pelnė 6 taškus ir išplėšė pergalę.

Nugalėtojams net 26 taškus šiandien surinko Ovidijus Varanauskas. 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo Vitalijus Lukša, 15 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus — Martynas Paliukėnas, 14 taškų — Darius Tarvydas.

Kauno komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingas Vidmanto Sragauskio pasirodymas. Šis krepšininkas per rungtynes nepataikė tik 3 metimų ir iš viso pelnė net 30 taškų (5/6 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 2/2 baudų metimai). 13 taškų pridėjo Taurantas Tamošiūnas, 11 — Arūnas Vasiliauskas.

DNB LKF taurės turnyro V etape „Statyba“ susitiks su kita LKL ekipa — Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.