Vilniaus „Ąžuolas“ – stipriausias Lietuvos orientavimosi sporto klubas

Šiluvoje paaiškėjo stipriausias šių metų Lietuvos orientavimosi sporto klubas. Po penkerių metų pertraukos Lietuvos klubų taurę iškovojo Vilniaus „Ąžuolo“ klubas, aplenkęs dar 34 besivaržiusias komandas.

Nuo pat pirmojo etapo tarp lyderių bėgę „Ąžuolo“ orientacininkai į paskutinįjį etapą išbėgo turėdami jau daugiau nei dešimties minučių persvarą. 11 etapų estafečių varžybas vilniečiai įveikė per 3 val. 26 min. 32 sek. ir 7 min. 16 sek. aplenkė antrąją vietą iškovojusią Šiaulių „Igtisos“ komandą. Trečiąją vietą užėmė Prienų „Šilo“ komanda, nuo nugalėtojų atsilikusi 14 min. 2 sek.

Klubų komandos yra sudaromos iš 11 sportininkų, tarp kurių turi būti vyrų ir moterų elito atstovų bei veteranų ar jaunimo grupių dalyvių.

Kasmet nuo 1993 metų vykstančiose Klubų taurės varžybose Vilniaus „Ąžuolo“ komanda nugalėjo 4-ąjį kartą.

Penktadienį Jurbarke bus išdalinti Lietuvos čempionato naktinėje trasoje apdovanojimai.