Vienoje triumfavęs A. Murray – arti pirmosios pasaulio raketės titulo

Antroji pasaulio raketė Andy Murray Vienoje laimėjo trečią turnyrą iš eilės. 29-erių britas sekmadienį „Erste Bank Open“ varžybų finale 6:3, 7:6 (8:6) nugalėjo 15-ą vietą ATP reitinge užimantį prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą.

Antrame sete A. Murray pirmavo 4:2, tačiau tuomet pralaimėjo tris geimus iš eilės. Visgi pratęsimo pabaigoje britas pasirodė esąs stipresnis.

Geriausiam Didžiosios Britanijos tenisininkui tai buvo keturiolikta pergalė iš eilės. Antroji pasaulio raketė laimėjo visus tris pastaruosius savo turnyrus.

Už pergalę „Erste Bank Open“ turnyro finale A. Murray atiteko 500 ATP reitingo taškų ir beveik 430 tūkst. eurų.

A. Murray iškovojo jau septintą titulą šiemet. Tai pats sėkmingiausias tenisininko sezonas karjeroje.

Triumfas Vienoje 29-erių škotą dar labiau priartins prie pirmosios pasaulio raketės titulo. Jei A. Murray kitą savaitę laimės turnyrą ir Paryžiuje, o Novakas Džokovičius jame nepasieks finalo, antroji pasaulio raketė dar iki „ATP World Tour Finals“ turnyro Londone užims ATP reitingo karaliaus sostą.