Vasaros žaidynių vyrų futbolo turnyro auksą iškovojo Meksika

Londono olimpinių žaidynių vyrų futbolo turnyro, kuriame rungtyniavo žaidėjai iki 23-ejų metų amžiaus, aukso medalius pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo Meksikos rinktinė.

Šeštadienį turnyro finale daugiau bei 86 tūkst. žiūrovų akivaizdoje meksikiečiai 2:1 (1:0) nugalėjo favorite laikytą Brazilijos vienuolikę.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Oribe Peralta (1 ir 75 min.), o brazilų gretose įvarčiu per teisėjo kompensuotą laiką pasižymėjo Hulkas (90+1 min.).

Brazilijos komandai tai buvo trečiasis nesėkmingas bandymas iškovoti olimpinį auksą po 1984 ir 1988 metų.

Londono olimpiados vyrų futbolo turnyro bronzos medalius iškovojo Pietų Korėjos ekipa, penktadienį mače dėl trečiosios vietos 2:0 (1:0) įveikusi Japonijos komandą.

Įvarčių autoriai nugalėtojų gretose - Chuyoungas Parkas (38 min.) ir Jacheolas Koo (57 min.).

Šiame straipsnyje: Olimpiada