Varžybas vasaros universiadoje pradėjo baidarių ir kanojų irkluotojai

Rusijoje vykstančioje XXVII-ojoje vasaros universiadoje šeštadienį prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo varžybos.

Pirmieji į startą stojo besivaržantys 1000 m nuotolyje.

Baidarininkas vienvietininkas Mindaugas Maldonis nuotolį įveikė per 3 minutes 34,085 sekundės ir, trečiajame atrankos plaukime nusileidęs lenkui Rafalui Rosolskiui (3:44,299) bei slovėnui Lovro Lebanui (3:47,025), finišavo trečias bei tęs kovą pusfinalyje.

Sėkmingai atrankos etapą įveikė ir tiesiai į finalą pateko dvivietę baidarę irklavę Ričardas Nekrošius bei Andrejus Olijnikas. Jie pirmajame plaukime 1000 m nuirklavo per 3 minutes 25,599 sekundės ir, 1,605 sekundės atsilikę nuo rusų Vitalijaus Jurčenkos bei Vasilijaus Pogrebano, užėmė antrąją vietą.

Šeštadienį rytinėse 200 m sprinto atrankos varžybose startuos kanojininkas Jevgenijus Šuklinas bei baidarininkas Ignas Navakauskas.