V.Aleknai nepavyko iškovoti olimpinio medalio, jis - ketvirtas

Antradienio vakarą disko metikas Virgilijus Alekna kovojo Londono olimpinių žaidynių disko metimo vyrų finale. Dukart olimpinis čempionas, triumfavęs 2000 metų Sidnėjau ir 2004 m. Atėnų olimpiadose ir iškovojęs bronzą 2008 m. Pekine siekė ketvirtojo medalio, bet liko ketvirtas.

Pirmuoju metimu V.Alekna pribloškė varžovus, numetęs diską 67,38 m ir iškart tapo lyderiu. Tačiau netrukus iranietis Ehsanas Hadadi pagerino lietuvio rezultatą, numesdamas diską 68,18 m. Lietuvį aplenkė ir vokietis R.Hartingas (67,79 m).

Antrasis V.Aleknos mėginimas buvo nesėkmingas. Trečiuoju metimu lietuvis diską pasiuntė į apsauginį tinklą. Ketvirtasis lietuvio metimas buvo kiek prastesnis negu pirmasis - 66,07 m, bet įpusėjus ketvirtiesiems sportininkų bandymams jis vis dar išliko trečioje vietoje.

Vis dėlto penktuoju mėginimu estas Gerdas Kanteris įsiveržė į prizininkų trejetą, iš ten išstūmęs V.Alekną. Estas numetė diską 68,03 m. Penktuoju metimu lietuviui nepavyko sėkmingai numesti disko. Penktuoju mėginimu R.Hartingas tapo lyderiu. Jis numetė diską 68,27 m.

Pamatęs, kad šeštuoju metimu nenumes disko toliau negu G.Kanteris, V.Alekna išėjo iš metimo sektoriaus ir metimas nebuvo įskaitytas. Olimpiniu čempionu tapo R.Hartingas, sidabrą iškovojo iranietis E.Hadadis, bronzą - estas G.Kanteris. V.Alekna liko ketvirtas.

Atrankoje 40 metų amžiaus lietuviui nepavyko numesti disko už 65 metrų ribos. Toks rezultatas būtų garantavęs vietą finale. V.Alekna geriausiu mėginimu diską numetė 63,88 m. Tai buvo dešimtas rezultatas tarp dvylikos į finalą patekusių disko metikų. Toliausiai diską atrankoje metė estas Gerdas Kanteris (66,39 m).

darius

darius portretas
Vistiek šaunuolis !!!!

joooo

joooo portretas
uzgeso lietuvos lengvaatleciu ateitis teks laukt 10meti kol kas nors kitas bent arti medalio bus :(((