V.Alekna „Deimantinės lygos“ sezoną baigė antroje vietoje

Penktadienį „Memorial Van Damme“ varžybomis Belgijoje baigėsi šių metų Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) 2012 metų sezono „Deimantinė lygos“ disko metikų varžybos.

Dukart olimpinis čempionas 40-metis Virgilijus Alekna geriausiu šeštuoju bandymu įrankį nuskraidino 65,78 m ir užėmė trečiąją vietą.

Penktadienio disko metikų varžybas Karaliaus Baudouino stadione laimėjo estas Gertas Kanteris (66,84 m), aplenkęs vokietį Martiną Wierigą (66,05 m).

Galutinėje „Deimantinės lygos“ disko metikų įskaitoje V. Alekna per 7 etapus surinko 7 taškus ir, nusileidęs tik Gerdui Kanteriui (19 tšk.), liko antras.

Praėjusiais metais „Deimantinės lygos“ nugalėtojui Lietuvos disko metikui už šiemet iškovotą antrąją vietą atiteko 40 tūkst. JAV dolerių piniginis prizas ir ir „Beyer“ - XVIII a. Ciuriche (Šveicarija) įkurtos juvelyrų bendrovės - sukurtas „Diamond Trophy“ - deimantinis trofėjus.

Tai, greičiausiai, paskutinės V. Aleknos varžybos karjeroje. Savaitės pradžioje jis paskelbė, kad dalyvaus Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidento rinkimuose.

Šiame straipsnyje: Virgilijus Aleknadisko metimas