V. Rimšaitės startai mažųjų dviračių reitingo varžybose JAV

Jutos valstijoje (JAV) pasibaigė Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) reitinginės mažųjų (BMX) dviračių „USA BMX Great Salt Lake Nationals“ varžybos, kuriose dalyvavo ir pajėgiausia šios sporto šakos Lietuvos atstovė Vilma Rimšaitė.

33–ejų metų šiaulietė penktadienį moterų elito (20 dalyvių) grupės pusfinalyje finišavo penkta bei nepateko tarp aštuonių finalininkių.

Nugalėtoja tapo amerikietė Alise Post, kovoje dėl vietos JAV gretose atstovauti šaliai Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse aplenkusi tautietę Dani George ir australę Lauren Reynolds.

Šeštadienio varžybose V. Rimšaitė iškopė į finalą bei finišavo ketvirta.

Vėl nugalėjo pasaulio čempionato bronzos medalininkė A. Post. Antrą bei trečią vietas užėmė dar dvi amerikietės – Amanda Geving ir Rachel Mydock.

Pasak pranešimo, V. Rimšaite šiose varžybose pelnė 35 įskaitinius UCI reitingo taškus ir šiuo metu pasaulio reitinge su 386 taškais užima 32–ą vietą.

Klasifikacijoje pirmauja australė Caroline Buchanan (1780 tšk.), lenkianti kolumbietę Marianą Pajon (1715 tšk.) ir A. Post (1575 tšk.).

Dėl traumų šiame sezone Lietuvos sportininkei teko praleisti ne vieną pasaulio ir Europos BMX taurės varžybų etapą.