Universiadoje – antrasis A.Šidlausko ir trečiasis D.Rapšio pusfinaliai

Danas Rapšys nemažina apsukų pasaulinėse studentų vasaros žaidynėse Taipėjuje. Savo mėgstamoje 200 m nugara rungtyje jis atplaukė penktas ir be didesnių sunkumų pateko į savo trečiąjį varžybų finalą.

Nuotolį jis įveikė per 2 min. 00,25 sek., nuo atrankos lyderio japono Kosukes Hagino atsilikdamas 1,42 sek.

Šioje rungtyje taip pat startavęs Gytis Stankevičius liko toli bilieto į pusfinalį. Plaukimo takelyje užtrukęs 2 min. 04,10 sek., jis galutinėje įskaitoje užėmė 20-ą vietą. Vietą pusfinalyje būtų garantavęs kone 2 sek. geresnis laikas.

Antrajame savo pusfinalyje kovos ir Andrius Šidlauskas. 50 m krūtine sprinte jis finišavo po 28,18 sek. ir kartu su japonu Rintaro Okubo pasidalino 14-15 vietomis. Atrankoje triumfavęs rusas Ilja Šymanovičius distanciją įveikė per 27,42 sek.

Paskutinėje savo individualioje rungtyje startavęs Tadas Duškinas į pusfinalį nepateko. 100 m peteliške jis įveikė per 53,99 sek., užimdamas 30-ą vietą tarp 70 dalyvių.

Pusfinalyje ketvirtadienį D.Rapšys plauks nuo 17:02 val., A.Šidlausko plaukimas bus paskutinis šiandien Taipėjuje – nuo 17:25 val. Lietuvos laiku.