Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas

Pirmą kartą šiame sezone NBA įvyko dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovą. Joje Donato Motiejūno Hjustono „Rockets“ ekipa (7/7) 117:101 (29:23, 32:28, 38:28, 18:22) namuose nugalėjo Jono Valančiūno ir Lino Kleizos Toronto „Raptors“ (3/12).

Tiesa, nugalėtojų gretose D.Motiejūnas žaidė tik vieną minutę, per kurią kuo nors pasižymėti nespėjo.

Jamesas Hardenas (12 rez. perd.) „Rockets“ komandai pelnė 24, Patrickas Pattersonas – 22, Chandleris Parsonsas – 18, Jeremy Linas (10 rez. perd.) – 16, Omeras Ašikas (18 atk. kam.) – 13, Marcusas Morrisas – 11 taškų.

Pralaimėjusiems J.Valančiūnas per 32 minutes surinko 12 taškų (5/10 dvit., 2/3 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 2 sykius suklydo.

L.Kleiza rungtyniavo 5 minutes, per kurias prametė dvitaškį, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Andrea Bargnani „Raptors“ klubui pelnė 21, Terrence‘as Rossas – 19, DeMaras DeRozanas, Edas Davisas ir Jose Calderonas (7 rez. perd.) – po 12 taškų.