„Tour de France“ nugalėtojas – Ch. Froomeas, R. Navardauskas – 120-as

Stebuklų neįvyko ir 100-ųjų prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių čempionu tapo britas Christopheris Froome‘as.

Sekmadienį vykusiame paskutiniame, 21-ajame lenktynių etape C.Froome‘as („Sky Professional Cycling Team“) buvo tik 128-as (3 val. 7 min. ir 7 sek.), tačiau kirtęs finišo liniją Paryžiaus Eliziejaus laukuose už kelių akimirkų į viršų jau kėlė jubiliejinių lenktynių nugalėtojo puokštę.

Paskutiniame 133,5 km ilgio lenktynių etape pirmas finišavo vokietis Marcelis Knittelis („Thuringer Energie Team“), antras – jo tautietis vokietis Andre Greipelis („Lotto Belisol“), trečias – britas Markas Cavendishas („Omega Pharma-Quick Step“). Visų prizininkų laikai – 3 val. 6 min. 14 sek.

Vienintelis lenktynėse dalyvaujantis lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin Sharp“) 21-ame etape pasirodė sėkmingai ir finišavęs per 3 val. 6 min. ir 24 sek. užėmė 26-ąją vietą. Galutinėje įskaitoje lietuvis liko 120-as.