Tikru NBA siurprizu tapęs „Knicks“ pralaimėjo 3 kart paeiliui (top10)

Nesunkią pergalę NBA šventė Portlando „Trail Blazers“ (30/34) klubas, kuris savo arenoje105:90 (22:30, 29:18, 27:14, 27:28) nugalėjo Niujorko „Knicks“ (38/25) krepšininkus.

„Knicks“ klubui nepadėjo kelio problemų kamuojami Carmelo Anthony, Tysonas Chandleris irAmar‘e Stoudemire‘as.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vienuolika „Knicks“ taškų paeiliui pelnęs J.R.Smithas sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (80:76).

Visgi „Trail Blazers“ tada spurtavo 15–2 (95:78) ir pergalės per likusias keturias minutes iš rankų nepaleido.

Niujorko ekipai tai yra trečia nesėkmė iš eilės ir visos jos pralaimėtos bent 15 taškų deficitu.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 26 (7/8 dvit., 4/11 trit., 0/1 baud., 10 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge‘as 22 (10 atk. kam.), Nicolas Batumas 16, Wesley Matthewsas 14, J.J.Hicksonas 12 (16 atk. kam.), Ericas Maynoras 8.

„Knicks“: J.R.Smithas 33 (7/13 dvit., 4/8 trit., 7/10 baud.), Kenyonas Martinas 12, Raymondas Feltonas 11, Chrisas Copelandas 9, Marcusas Camby 8 (10 atk. kam.).

„Mavericks“ tolsta nuo atkrintamųjų traukinio

Senus laikus prisiminęs Timas Duncanas pelnė 28 taškus, atkovojo 19 kamuolių ir jo vedama San Antonijaus „Spurs“ (50/16) komanda iškovojo sunkią pergalę.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 92:91 (22:17, 28:24, 23:25, 19:25) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (30/34) ekipą.

„Spurs“ krepšininkai po 15 metų pertraukos laimėjo reguliariojo sezono seriją prieš „Mavericks“ klubą. Vakarų konferencijos lyderiai prieš Dalaso ekipą laimėjo visus keturis kartus.

Septynis taškus be atsako susitikimo pabaigoje praleidusi „Spurs“ komanda leido varžovams sumažinti jų pranašumą iki minimalaus – 92:91.

Po netaiklaus Manu Ginobili metimo „Mavericks“ galėjo išplėšti pergalę, tačiau Vince‘o Carterio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

„Manau, kad „Mavericks“ šiąnakt rungtyniavo geriau. Jie laikėsi savo plano ir žaidė keičiau už mus“, – sakė „Spurs“ treneris.

„Spurs“ ekipa 16–ą sezoną iš eilės užsitikrino vietą atkrintamosiose ir tapo pirmąja komanda, šį sezoną laimėjusi 50 rungtynių.

Dalaso klubas prieš tai šventė keturias pergales iš eilės.

„Spurs“: Timas Duncanas 28 (12/20 dvit., 4/5 baud., 19 atk. kam.), Gary Nealas 16, Kawhi Leonardas 12, Borisas Diaw 9, Tiago Splitteris (10 atk. kam.) ir Danny Greenas po 8.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 21 (3/11 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud., 11 atk. kam.), Darrenas Collisonas 12, Mike‘as Jamesas, O.J.Mayo, Brandanas Wrightas (8 atk. kam.) ir Vince‘as Carteris po 10.