Teniso turnyre išdalintos dienraščio „Klaipėda“ taurės

„Carlsberg“ arenoje tris dienas vyko teniso turnyras, skirtas „Klaipėdos“ dienraščio 65 metų jubiliejui.

Vyrų, vyresnių nei 35 metai, grupėje pergalę šventė vilnietis Tadas Tarasevičius. Jis finale susitiko su Vytautu Matuliausku. Pirmąjį setą 6:3 laimėjo pastarasis žaidėjas, tačiau antrajame, kai T.Tarasevičius pirmavo 4:1, V.Matuliauskas dėl traumos nutraukė varžybas.

Varžybose dėl 3-osios vietos klaipėdietis Dmitrijus Radiukas nugalėjo vilnietį Darių Jasą.

40-mečių ir vyresnių dalyvių grupės finale susikibo klaipėdiečiai Raimundas Gricius ir Stanislavas Šišorkinas. Pergalę 2:0 (6:4, 6:4) šventė R.Gricius.

Dėl trečiosios vietos panevėžietis Arūnas Pušnys po atkakliausios kovos 2:1 (7:5, 6:7, 12:10) įveikė alytiškį Kęstutį Baranauską.

Vyrų dvejetų varžybų taurę iškovojo klaipėdietis Darius Gricius ir kaunietis Arūnas Rozga. Jie finale palaužė vilniečius T.Tarasevičių ir Marių Kukenį.

Varžybose dėl 3-osios vietos susikibo klaipėdiečių dvejetai. Dmitrijus Radiukas ir Remigijus Preikšaitis 2:0 (7:6, 6:4) nugalėjo R.Gricių ir S.Šišorkiną.

Moterų, vyresnių nei 35 metai, varžybose pajėgiausia buvo kaunietė Eitvydė Helmienė, finale 2:0 (6:2, 6:2) nugalėjusi klaipėdietę Liną Drakšienę.

Trečiąją vietą užėmė dar viena uostamiesčio tenisininkė Gitana Mockienė.

40-mečių ir vyresnių moterų kovą laimėjo vilnietė Elena Gykienė. Antra liko kaunietė Sonata Jurkševičienė, trečia – klaipėdietė Tatjana Štukova.

Dvejetų varžybose neįveikiama buvo klaipėdietė Raisa Jerochina ir vilnietė E.Gykienė. Antrosios vietos prizais apdovanotos kaunietės S.Jurkševičienė ir E. Helmienė.

Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Klaipėdos žaidėjos L.Drakšienė ir T.Štukova.

Anot varžybų organizatoriaus R.Griciaus, parungtyniauti susirinko 68 dalyviai – stipriausi savo amžiaus grupių šalies žaidėjai. Dalyviai galėjo atsigaivinti „Mineralinių vandenų“ patiektais vaisvandeniais, atstatyti jėgas „Tribestan“ maisto papildu.

Šiame straipsnyje: dienraštis Klaipėdatenisas