T.Danilevičius pelnė vienintelį „Livorno“ įvartį kontroliniame mače

Tomas Danilevičius pradėjo naujus metus taip pat kaip ir pabaigė praėjusius - Lietuvos rinktinės puolėjas pelnė vienintelį "Livorno" klubo įvartį kontroliniame mače.

"Atostogos baigėsi, tačiau Danilevičius toliau muša įvarčius", - tokia antrašte savo žinutę pradėjo vienas Italijos sporto tinklapis.

Lietuvis šį kartą nulėmė "Livorno" pergalę prieš "Serie D" lygos "Pontevecchio" ekipą. Įvartį T.Danilevičius įmušė pirmajame kėlinyje sužaidus 14 minučių, rašo futbolas.lt.

Mačas taip ir baigėsi rezultatu 1-0. Lietuvis rungtyniavo nuo susitikimo pradžios. Po pertraukos "Livorno" aikštėje išbandė dar devynis žaidėjus.

Toskanijos klubas po žiemos pertraukos į treniruočių stovyklą susirinko šeštadienį ir ruošiasi trečiadienio "Serie A" išvykai į sostinę žaisti su Romos "Lazio".

Treniruotis pradėjo ir Marius Stankevičius su Genujos "Sampdoria". Pirmose draugiškose metų rungtynėse genujiečiai 9-1 sutriuškino mėgėjų komandą "Bogliasco".

Kitas Italijos čempionato rungtynes dėl diskvalifikacijos praleisiantis M.Stankevičius žaidė antrajame kėlinyje.

Šiame straipsnyje: Tomas DanilevičiusLivorno