T.Danilevičiaus įvartis parklupdė „Sampdoria“ su M.Stankevičiumi

Italijos taurės ketvirtojo etapo rungtynėse Tomo Danilevičiaus įvartis rungtynių pabaigoje nulėmė dramatišką "Livorno" pergalę rezultatu 2-1 dvikovoje su Genujos "Sampdoria", kurios gretose žaidė Marius Stankevičius.

Abu Lietuvos rinktinės žaidėjai taurės mačą pradėjo savo komandų startinėse sudėtyse ir  neretai turėjo žaisti vienas prieš kitą.

M.Stankevičius įprastai rungtyniavo dešinio krašto gynėjo pozicijoje, o kapitono raištį ryšėjęs T.Danilevičius dažniausiai atsidurdavo kairėje atakos pusėje, rašo futbolas.lt.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau žaidė "Livorno" ir atakos smaigalyje aktyvus buvo T.Danilevičius. 30 minutę po kampinio puolėjas galva pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau juose stovėjęs "Sampdoria" gynėjas išmušė kamuolį.

Antrojo kėlinio pradžioje "Sampdoria" išsiveržė į priekį po Daniele Maninni smūgio. "Livorno" atsakyme T.Danilevičius vėl po kampinio galva mušė pro šalį. Puolėjo iš Lietuvos perdavimai taip pat ne kartą pasiekdavo komandos draugus, tačiau jų smūgiai buvo netikslūs.

Užtikrintai gynyboje bei aktyviai puolime žaidė ir M.Stankevičius, kuris buvo vienas pastebimiausių savo komandoje. 56 min. lietuvis sužavėjo žiūrovus efektingai apgaudamas varžovą krašte ir įsiverždamas į baudos aikštelę.

77 min. komandos draugai sveikino T.Danilevičių su išlyginamuoju įvarčiu, tačiau kamuolys į vartus vis tik įskriejo nuo "Sampdoria" gynėjo Stefano Lucchini, kuris dengė lietuvį. Tačiau iki mačo pabaigos likus trims minutėms po perdavimo iš krašto puolėjas smūgiu galva jau įmušė pats.

Rungtynių pabaigoje svečiams teko atlaikyti šeimininkų šturmą, kuriame taip pat buvo M.Stankevičiaus smūgis iš toli virš vartų.

Praėjusių metų finalininkė "Sampdoria" pralaimėjo 1-2 ir pasitraukė iš taurės varžybų, o "Livorno" penktame etape susitiks su Italijos čempionu Milano "Inter".