Šuolių į vandenį Europos čempionate Londone – lietuvių veteranų triumfas

Šuolių į vandenį Europos čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo net 6 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Kauno šuolių į vandenį veteranų klubo „Salto“ sportininkai tarptautiniame turnyre sužibėjo aukštais pasiekimais.

Asta Girdauskienė 55-59 amžiaus grupėje nugalėjo šuoliuose nuo abiejų tramplinų ir buvo trečia šuoliuose nuo bokšto. Šioje rungtyje Kostas Karpavičius 70-74 amžiaus grupėje tapo nugalėtoju.

Lietuvių delegacijos atstovas Johnas Deiningeris 75-79 m. amžiaus grupėje buvo nenurungiamas ir nugalėjo visose trijose rungtyse – nuo 1 m ir 3 m tramplinų bei šuoliuose nuo bokšto. Jis vienintelis iš savo grupės sportininkų atliko šuolį nuo 10 m bokšto.

Vilniaus šuolių į vandenį klubo nariai Kęstutis Autukas ir Liucija Balsienė papildė Lietuvos atstovų kraitį dar penkiais medaliais. K. Autukas 65-69 amžiaus grupėje šuoliuose nuo 1 m tramplino iškovojo sidabro, o šuoliuose nuo bokšto – bronzos medalį. L. Balsienė 55-59 amžiaus grupėje šuoliuose nuo abiejų tramplinų laimėjo bronzos medalius, o šuoliuose nuo bokšto – sidabro medalį.