Sunkiaatletis Aurimas Didžbalis - Europos vicečempionas!

Turkijoje vykstančiame Europos sunkiosios atletikos čempionate sidabro medalį svorio kategorijoje iki 94 kg iškovojo 20-metis Aurimas Didžbalis.

Šeštadienį Lietuvos atletas išrovė 180 kg sveriančią štangą, išstūmė 215 kg ir, dvikovėje surinkęs 395 kg, tik 7 kg nusileido čempionu tapusiam moldavui Anatolijui Kiriku.

Be to A. Didžbaliui atiteko mažasis aukso medalis rovimo rungtyje ir mažasis sidabro medalis stūmimo varžybose.

Trečią vietą šioje svorio kategorijoje užėmė Alsanas Bidejevas (382 kg - 170 + 212) iš Rusijos.

Aukštą dešimtą vietą tarp 24-ių svorio kategorijos iki 94 kg atletų užėmė devyniolikmetis Žygimantas Staniulis. Jis išrovė 161 kg (11-a vieta), išstūmė 200 kg (10-a vieta) ir dvikovėje surinko 361 kg.

Iš viso pirmenybėse dalyvauja 275 atletai iš 36-ių valstybių.