Sunki „Žalgirio“ pergalė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Panevėžio "Techaso" (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 69:80 (14:23, 17:18, 19:18, 19:21) nusileido Kauno "Žalgirio" (7 ir 0) krepšininkams.

"Žalgiriui" šiame mače dėl ligų negali padėti Mantas Kalnietis, Tadas Klimavičius, Mirza Begičius bei Travisas Watsonas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai - 5:1. Aikštės šeimininkai atsakė spurtu 10:0 bei išsiveržė į priekį - 11:5. Po reklaminės minutes pertraukėlės žalgiriečiai pelnė 6 taškus be atsako ir atstatė lygybę - 11:11. Kėlinuką „Žalgiris“ užbaigė 9 taškus iš eilės ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo - 23:14, praneša krepsinis.net.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes skirtumas tarp ekipų pirmą kartą šiame mače tapo dviženklis - 27:17. Panevėžiečiai nesutriko ir surengė spurtą 9:0, priartėjo iki 26:27 bei G.Krapiką privertė prašyti minutės pertraukėlės. Po jos sekė kauniečių atkarpa 12:3, kuri leido jiems atstatyti dviženklį pranašumą - 39:29. Toks skirtumas tarp komandų buvo ir įpusėjus susitikimui - 41:31.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ krepšininkai ėmė tvirtai kontroliuoti padėtį. Svečiai viso kėlinuko metu pirmavo 7-11 taškų persvara. Po trisdešimties žaidimo minučių LKL vicečempionai turėjo ta patį 9 taškų pranašumą - 59:50.

Paskutinę rungtynių atkarpą aikštės šeimininkai pradėjo dviem tolimais metimais - 56:59. Po R.Streikaus tritaškio „Techaso“ deficitas siekė vos 2 taškus - 59:61. Atėjus lemiamoms rungtynių akimirkoms kur kas sėkmingiau sekėsi žaisti „Žalgiriui“, kuris D.Šalengos, Ž.Janavičiaus ir M.Browno pastangomis įgijo 10 taškų persvarą - 69:59. Panevėžiečiai lemiamam šturmui dar turėjo 3 su puse minutės, tačiau per tą laiką jiems nepavyko pasivyti varžovų.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisTechasas