Sugrįžęs S. Nashas padėjo „Lakers“ iškovoti pergalę po pratęsimo

Po traumos į aikštę sugrįžęs Steve‘as Nashas padėjo Los Andželo „Lakers“ (13/14) krepšininkams iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse.

Los Andželo komanda Oklande po pratęsimo 118:115 (31:27, 22:34, 21:26, 34:21, 10:7) patiesė vietos „Warriors“ (18/10) ekipą.

Nepaisant to, kad svečiai iš Los Andželo ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 14 taškų deficitą, tačiau nepalūžo ir sugebėjo atsitiesti (76:90). Pastarieji surengė spurtą 12–0 ir po Kobe Bryanto dvitaškio skirtumas sumenko iki 2 (88:90).

Likus žaisti 24 sekundes, tritaškį smeigė Metta World Peace ir išvedė „Lakers“ į priekį, tačiau po 10 sekundžių Jarretto Jacko dėka rezultatas tapo lygus (108:108).

Paskutinę galimybę išplėšti pergalę turėjusio K.Bryanto dvitaškis tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti papildomas penkias minutes.

Pratęsime iniciatyvos ėmėsi tas pats K.Bryantas, kuris pelnęs 6 taškus paeiliui, padėjo svečiams įgyti 4 taškų persvarą (116:112).

Likus 33 sekundėms, Stephenas Curry įskraidino tritaškį, o ekipas teskyrė taškas, tačiau jau kitos atakos metu svarbų metimą pataikė S.Nashas (118:115).

Tiksint paskutinėms sekundėms, S.Curry mėgino išlyginti rezultatą, tačiau metimas skriejo pro šalį, o kamuolį atkovojęs Festusas Ezeli jo greitai neteko ir „Lakers“ sugebėjo išnešti sveiką kailį iš Oklando.

„Lakers“: Kobe Bryantas 34 (14/33 dvit., 2/8 trit., 0/1 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Metta World Peace 20, Jordanas Hillas 14 (8 atk. kam.), Jodie Meeksas (7 atk. kam.) ir Steve‘as Nashas (9 rez. perd.) po 12, Dwightas Howardas 11, Pau Gasolis 9 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Darius Morrisas 6.

„Warriors“: Jarrettas Jackas 29 (10/13 dvit., 3/6 trit., 11 rez. perd.), Stephenas Curry (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir David Lee (11 atk. kam.) po 20, Klay Thompsonas 18, Harrisonas Barnesas 13, Carlas Landry 12, Festusas Ezeli 2 (8 atk. kam., 6 kld.), Draymondas Greenas 1.

Šiame straipsnyje: lakersNBABryantas