Stenlio taurės laimėtojas nepateko į NHL Vakarų konferencijos pusfinalį

Pirmadienį septintosiose 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse taurės savininkė Čikagos „Blackhawks“ komanda svečiuose beveik 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:3 (1:2, 1:0, 0:1) nusileido Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkams ir, pralaimėjusi seriją iki keturių pergalių rezultatu 3-4, nepateko į pusfinalį.

„Blues“ klubas laimėjo pirmąsias (1:0 po pratęsimo – namuose), trečiąsias (3:2 – svečiuose) ir ketvirtąsias (4:3 – svečiuose) serijos rungtynes, o „Blackhawks“ ekipai pergalingi antrasis (3:2 – svečiuose), penktasis (4:3 – po dviejų pratęsimų svečiuose) ir šeštasis (6:3 – namuose) serijos susitikimai.

Pirmadienį vykusioje lemiamoje serijos dvikovoje po įvartį nugalėtojams pelnė Joris Lehtera (1:00), Coltonas Parayko (13:43) ir Troy'us Brouweris (48:31).

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Marianas Hossa (18:30) bei Andrew Shaw (23:20).

Paskutinė kartą Stenlio taurės laimėtojams titulą apginti pavyko 1998 metais, kai antrus metus iš eilės taurę iškovojo Detroito „Red Wings“ komanda.

Vakarų konferencijos pusfinalyje Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkai žais su Dalaso „Stars“ klubu, kuris ketvirtfinalio serijoje 4:2 (4:0, 2:1, 3:5, 3:2, 4:5 po pratęsimo, 5:4) įveikė Minesotos „Wild“ komandą.

Kitose pirmadienį pasibaigusiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkai namuose 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) nugalėjo Anahaimo „Ducks“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 3:3.

Lemiamos serijos rungtynės Anahaime bus žaidžiamos trečiadienį, o šios dvikovos nugalėtojo pusfinalyje jau laukia San Chose „Sharks“ klubas su Dainiumi Zubrumi, kuris ketvirtfinalyje 4:1 (4:3, 2:1, 1:2 po pratęsimo, 3:2, 6:3) nugalėjo Los Andželo „Kings“ komandą.

Šiame straipsnyje: BlackhawksSent Luiso Bluesnhl