„Spurs“ ir „Pacers“ įpusėjo kelią link konferencijos pusfinalio

Antrą pergalę atkrintamosiose šventė San Antonijaus „Spurs“, kuri namuose 102:91(28:23, 28:25, 22:20, 24:23) įveikė Los Andželo „Lakers“ klubą.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai pirmauja 2–0 ir serija dabar persikels į Los Andželą.

Antrajame kėlinyje Pau Gasolis dvitaškiu išlygino rezultatą, tačiau „Spurs“ į tai atsakė spurtu 15–2 ir po to atgal nebesižvalgė (61:48).

Teksaso klubas krepšį atakavo 51 proc. taiklumu, kada pirmose rungtynėse pataikė 38 proc. metimų.

„Spurs“ į pergalę vedęs Tony Parkeris pirmoje mačo dalyje pataikė 1 metimą iš 6, tačiau antroje pusėje iš 14 metimų 8 buvo tikslūs ir prancūzas iš viso pelnė 28 taškus.

„Lakers“ po trijų mėnesių pertraukos padėjo aukštaūgis Jordanas Hillas ir jis per šešias minutes pelnė 2 taškus. Visgi komanda iki sezono pabaigos yra praradusi lyderį Kobe Bryantą.

Steve‘as Blake‘as mače susižeidė koją ir kol kas nėra žinoma, ar galės žaisti artimiausiose rungtynėse.

„Lakers“: Dwightas Howardas (7/12 dvit., 2/4 baud., 9 atk. kam.) ir Steve‘as Blake‘as (3/8 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.) po 16, Metta World Peace ir Pau Gasolis po 13, Darius Morrisas 10, Steve‘as Nashas 9.

„Spurs“: Tony Parkeris 28 (8/18 dvit., 1/2 trit., 9/10 baud.), Timas Duncanas ir Kawhi Leonardas po 16, Manu Ginobili 13, Mattas Bonneris 10, Tiago Splitteris 8.

„Pacers“ pranoko „Hawks“

Paulas George‘as pelnė 27 taškus ir jo vedama Indianos „Pacers“ ekipa laimėjo ir antrąsias atkrintamųjų rungtynes.

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 113:98 (25:19, 34:31, 29:26, 25:22) įveikė Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Pacers“ ekipa pirmauja 2–0 ir kitos rungtynės vyks Atlantoje, kuri ji yra pralaimėjusi 11 rungtynių iš eilės.

„Jie apgynė savo namų tvirtovę, artėjančios rungtynės mums bus labai svarbios ir dabar turime mes apginti savo namus. Manau, puolime mums reikia geresnio kamuolio judėjimo ir viskas bus gerai“, – sakė Alas Horfordas.

Indianapolio klubas laimėjo visus keturis ketvirčius. Trečiajame kėlinyje Kyle‘o Korverio tritaškis sumažino „Pacers“ pranašumą iki aštuonių taškų, bet šeimininkai tada pelnė šešis be atsako (71:57) ir saugų pranašumą išlaikė iki finalinės sirenos.

F.Vogelio auklėtiniai pelnė 113 taškų ir tai buvo rezultatyviausios komandos rungtynės atkrintamosiose nuo 2000 metų.

Ją į pergalę vedęs P.George‘as antrose rungtynėse iš eilės pakartojo savo atkrintamųjų rezultatyvumo rekordą.

„Mes tiesiog natūraliai žaidžiame kietai. Nėra taip, jog sakome, kad pradėkime rungtyniauti kietai. Toks yra mūsų požiūris į žaidimą ir turime toliau išlaikyti tokį žaidimą“, – teigė P.George‘as.

„Pacers“: Paulas George‘as 27 (10/17 dvit., 1/4 trit., 4/7 baud., 8 atk. kam.), George‘as Hillas 22, Roy Hibbertas (9 atk. kam.) ir Geraldas Greenas po 15, Jeffas Pendergraphas ir D.J.Augustinas po 8.

„Hawks“: Devinas Harrisas 17 (4/6 dvit., 2/4 trit., 3/5 baud.), Joshas Smithas ir Jeffas Teague po 16, Alas Horfordas 13 (10 atk. kam.), Kyle‘as Korveris 9.