R. Sakalauskas pateko tarp pajėgiausių sprinterių

Sprinteris Rytis Sakalauskas pateko į Olandijoje prasidėjusio Europos lengvosios atletikos čempionato pusfinalį.

Lietuvis trečiajame atrankos bėgime 100 m nuotolį įveikė per 10,37 sekundės ir finišavo trečias. Bendroje įskaitoje tarp 28-ių atletų R. Sakalauskas užėmė dvyliktą vietą ir ketvirtadienį startuos pusfinalyje, kuriame dalyvaus šešiolika pajėgiausių sprinterių.

Trečiadienį sėkmingai atrankos varžybose startavo ir į savo rungčių finalus pateko šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė bei disko metikė Zinaida Sendriūtė.

Trečiadienį vakare atrankos varžybose startuos dar keturi Lietuvos sportininkai – Edis Matusevičius (ieties metimas), Eglė Balčiūnaitė (800 m bėgimas), Jogailė Petrokaitė (šuoliai į tolį) bei Giedrė Kupstytė (rutulio stūmimas).