Sostinės dramoje – MRU pergalė

Vilniuje įvykusiose vietos Mykolo Romerio (MRU) ir Lietuvos kūno kūno kultūros akademijos (LKKA) rungtynėse po dramatiškos pabaigos ir M.Gecevičiaus benefiso pergalę rezultatu 103:99 (31:30, 26:21, 18:31, 28:17) išplėšė aikštelės šeimininkai. Itin atkakliose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi daugiau nei dešimt kartų.

Rungtynių pradžia geriau sekėsi MRU krepšininkams, kurių gretose antrąsias rungtynes žaidė į neviltį taikliais metimais varžovus varęs ekipos lyderis M.Gecevičius. Tuo tarpu varžovų ekipoje solo partijos ėmėsi žalgirietis R.Alijevas. Po poros ketvirčių įgiję nežymų pranašumą vilniečiai jo neteko trečiajame kėlinuke, kurį sužaidė tragiškai.

Lemiamomis tapo paskutiniosios 10 minučių. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje devynių taškų persvarą dar turėjo svečiai, tačiau šeimininkai ėmė grėsmingai artėti. Paskutiniąją minutę labai svarbų tritaškį pataikė G.Žylė, kuris persvėrė rezultatą savo ekipos naudai. Dar du taškus pridėjo nesustabdomai rungtyniavęs M.Gecevičius ir MRU šventė sunkią pergalę rezultatu 103:99.

„Labai atkaklios rungtynės. Laimei, vyrai nepalūžo paskutiniajame ketvirtyje kai atsiliko 9 taškais. Gerai žaidė visa komanda ir mes iškovojome tikrai pelnytą pergalę" - auklėtinių kovingumu džiaugėsi MRU vyr. treneris V.Poteliūnas.

Po skaudžios nesėkmės susikrimtęs LKKA vyr. treneris E.Nickus bendrauti su žiniasklaida nepanoro.

Šiame straipsnyje: Studentų krepšinis