Slidinėjimo varžybose Armėnijoje L. Jakeliūnas finišavo ketvirtas

Armėnijoje vykstančiose mažųjų pasaulio šalių slidinėjimo organizacijos (SES) taurės varžybose ketvirtadienį ketvirtą vietą vyrų 10 km klasikiniu stiliumi lenktynėse užėmė Lukas Janeliūnas.

Lietuvis nuotolį įveikė per 36 minutes 52,1 sekundės ir antrą pergalę per dvi dienas iškovojusiam armėnui Sergejui Mikajelianui (35:59,5) pralaimėjo 52,6 sekundės.

Iš viso lenktynėse startavo 21 slidininkas.

Antrą vietą šioje rungtyje užėmė kitas armėnas Mikaielas Mikajelianas (36:29,2), o trečias liko Irano slidininkas Seyedas Sattaras (36:35,4).

Penktadienį ir šeštadienį slidininkai išmėgins jėgas FIS kategorijos tarptautinių varžybų sprinto rungtyje.

Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija nuo 2014 metų yra atnaujinusi narystę mažųjų pasaulio šalių slidinėjimo (Small Evolving Ski Nations – SES) organizacijoje. Ši organizacija aktyviai prisideda prie slidinėjimo vystymo mažosiose pasaulio valstybėse.