S.Jasaičio ekipa nugalėjo „Cajasol“ komandą

Ispanijos krepšinio čempionato (ACB) rungtynėse Badalonos "Joventut" ekipa, su Simu Jasaičiu, išvykoje 77:66 nugalėjo Sevilijos "Cajasol" komandą, praneša Eurobasket.lt.

Lietuvis per 23 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo klubo gretose.

Sėkmingiau už vilnietį rungtyniavo tik atitinkamai 13 ir 12 taškų įmetę Bracey Wrightas ir Janas Jagla.

Pralaimėjusiems Nikas Caneras-Medley surinko 19 taškų, Duško Savanovičius - 13, Tyrone'as Ellisas 12 taškų.

Buvęs žalgirietis DeJuanas Collinsas per 21 žaidimo minutę pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiame straipsnyje: Simas JasaitisJoventut