Šiuolaikinės penkiakovės varžybose J.Kinderis užėmė aštuntąją vietą

Londono olimpiados šiuolaikinės penkiakovės vyrų varžybose 25-erių metų Justinas Kinderis surinko 5732 taškus ir užėmė aštuntąją vietą.

Olimpiniu čempionu tapo čekas Davidas Svoboda, nutraukęs dvylika metų trukusią Rusijos atletų hegemoniją. Čekijos penkiakovininkas surinko 5928 taškus ir, pagerinęs olimpinį rekordą, 24 taškais aplenkė kiną Zhongrongą Cao (5904 tšk.).

Bronza atiteko vengrui Adamui Marošiui - 5836 taškai.

Tik ketvirtas liko pasaulio čempionas rusas Aleksandras Lesunas (5764 tšk.), o paskutinių dviejų olimpiadų čempionas rusas Andrejus Moisejevas (5736 tšk.) liko septintas.

Po fechtavimosi varžybų tarp lyderių buvęs latvis Denisas Čerkovskis (5576 tšk.) užėmė 19-ąją vietą tarp 36-ių dalyvių.

Paskutinėje rungtyje - bėgimo ir šaudymo dvikovėje - J. Kinderis sugaišo 10 minučių 19,34 sekundės ir, surinkęs 2524 taškus, užėmė antrąją vietą.

Šios rungties nugalėtoju tapo italas Nicola Benedettis (2536 tšk.), o trečias liko austras Thomas Danielis (2504 taškai).

Šiame straipsnyje: Justinas KinderisOlimpiada