Šiuolaikinės penkiakovės turnyre L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė buvo penkta

Rusijos sostinėje Maskvoje vyko tradicinės "Kremliaus taurės" šiuolaikinės penkiakovės turnyras, kuriame šeštą vietą tarp moterų (24 dalyvės) užėmė 1301 tašką surinkusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Lietuvos moterų šiuolaikinės penkiakovės rinktinės lyderė fechtavime buvo trylikta (204 tšk.), plaukime - dešimta (278 tšk.), jojime - aštuoniolikta (265 tšk.) bei nugalėjo kombinuotoje bėgimo ir šaudymo (554 tšk.) rungtyje.

Turnyro nugalėtoja tapo vokietė Lena Schoneborn (1329 tšk.), aplenkusi vengrę Šaroltą Kovacs (1325 tšk.) bei Rusijai atstovaujančią Donatą Rimšaitę (1318 tšk.).

Vyrų (24 dalyviai) asmenines varžybas laimėjo vengras Adamas Marošis (1447 tšk.), antrąją vietą užėmė rusas Maksimas Kustovas (1440 tšk.), o trečiąja pozicija tenkinosi prancūzas Valentinas Pradesas (1430 taškų).