Šiauliuose paaiškėjo sezono pajėgiausi jaunieji tenisininkai

Savaitgalį Šiauliuose sezoną baigė jaunieji Lietuvos tenisininkai. Šio miesto teniso mokykloje raketes surėmė po aštuonis pajėgiausius trijų amžiaus grupių – u16, u14 ir u12 – tenisininkus.

Šešiolikmečių vaikinų grupėje geriausiai sekėsi Vilniaus teniso akademijos auklėtiniams, iškovojusiems visas tris prizines vietas. Varžybų finale Pijus Vaitiekūnas 6:2 5:7 6:4 įveikė Ainių Sabaliauską, o trečias liko Justas Trainauskas.

U14 grupėje niekas neprilygo klaipėdiečiui Edui Butvilui (klubas „Baltic tennis club”), lemiamame susitikime įveikusiam šiaulietį Taurą Mickų 6:1 6:2. Trečiąją vietą iškovojo kitas Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Dominykas Stonkus.

Šios mokyklos sportininkė Emilija Tverijonaitė neturėjo lygių keturiolikmečių merginų varžybose, kurių finale ji 6:0 6:1 sutriuškino Vilniaus teniso akademijos auklėtinę Anastasiją Adeikytę. Beje, per visus keturis varžybų susitikimus E.Tverijonaitė varžovėms pralaimėjo tik tris geimus. Turnyro trečioji vieta atiteko Kauno teniso mokyklos atstovei Umai Bakaitytei.

Jauniausių sportininkų – dvylikamečių – turnyrų nugalėtojais tapo Julius Aleksandrovas (Balžeko teniso mokykla) ir Liepa Šataitė (Šiaulių teniso mokykla). J.Aleksandrovas finale 6:2 6:0 įveikė šiaulietį Haroldą Kulnį, o L.Šataitė – 0:6 6:1 6:2 Eglę Šalkauskaitę (Balžeko teniso mokykla). Kovose dėl trečiosios vietos nugalėjo Augustas Vasiliauskas (Šiaulių teniso mokykla) ir Vaida Matusevičiūtė (Vilniaus teniso akademija).