„Šiauliams“ nepavyko palaužti „Kalev/Cramo“ ekipos

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitiniame divizione Šiaulių „Šiauliai“ nesugebėjo įveikti Talino „Kalev/Cramo“ ekipos. Estai 85:79 (24:21, 21:19, 17:17, 23:22) palaužė išvykoje rungtyniavusius Šiaulių krepšininkus.

„Kalev/Cramo“ pirmajame ketvirtyje įgijo 5 taškų pranašumą (24:19), tačiau jo ilgai neišsaugojo ir leido svečiams rezultatą persverti savo naudai - 31:30.Nepaisant to, kėlinį sėkmingiau užbaigė estai ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 5 taškų pranašumą (45:40), rašo basketnews.lt.

Antroje rungtynių dalyje išryškėjo „Kalev/Cramo“ ekipos pranašumas. Susikrovę 9 taškų persvarą (62:53), ketvirtajame kėlinyje Talino krepšininkai ją padidino iki 14 taškų (78:64). Po minutės pertraukėlės „Šiauliai“ atsigavo ir likus 1:10 min. iki rungtynių pabaigos deficitą sumažino iki 4 taškų (79:84), tačiau „Kalev/Cramo“ sugebėjo atlaikyti lietuvių spaudimą ir iškovojo sudėtingą pergalę.

„Kalev/Cramo“: Charronas Fisheris 18 (13 atk.kam.), Kenyettas Johnsonas 14 (10 atk.kam.), Joshas Akognonas, Gregoras Arbetas 13.

„Šiauliai“: Deividas Gailius 20, Derrickas Low 18 (3/13 dvit.), Raitis Grafs 16 (10 atk.kam.), Arvydas Šikšnius 13.