„Šiauliai“ sutriuškinti Estijoje

Nesėkmingą Lietuvos krepšiniui šeštadienį pratęsė iš "Šiaulių" (7 pergalės ir 5 pralaimėjimai) klubas, kuris Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse svečiuose 62:86 (17:30, 18:20, 14:15, 13:21) nusileido Tartu "Rock" (4/9) komandai.

Šiauliečiai jau pirmajame kėlinyje atsiliko dviženkliu taškų skaičiumi ir varžovams pasipriešinti neturėjo jokių galimybių. Svečių deficitas kelis kartus buvo priartėjęs prie dvidešimties taškų, o įpusėjus lemiamam kėliniui jį viršijo - 56:78. Rungtynių pabaigoje estai dar labiau padidino savo pranašumą ir sutriuškino trečiąją Lietuvos komandą rezultatu 86:62, krepsinis.net.

"Rock": J.Taltsas 20 (8 atk. kam.), S.Morrisonas 16, T.Abemethy 14, T.Eichfussas 10, M.Doroninas 8.

"Šiauliai": A.Šikšnius 15 (7 atk. kam.), D.Gailius 13, D.Low 12, V.Šarakauskas 8 (10 atk. kam.), M.Žukauskas 7, R.Grafas 4, V.Pauliukėnas 3