„Šiauliai“ namie suklupo prieš estus

Prastai ketvirtojo kėlinio pradžią sužaidę „Šiaulių" krepšininkai šeštadienį SEB BBL Elitiniame divizione patyrė nesėkmę. „Šiauliai" savo aikštelėje 68:82 (26:25, 14:19, 18:19, 10:19) nusileido Talino „Kalev/Cramo" komandai, praneša basketnews.lt.

Baigiantis trečiajam kėliniui Gintaras Kadžiulis taiklia bauda buvo sumažinęs estų atotrūkį iki 5 taškų (63:58), tačiau labiau priartėti šiauliečiams nepavyko.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo rezultatyviai puldami ir idealiai gindamiesi. „Kalev/Cramo" ekipos spurtas 14:0 pasiuntė „Šiaulius" į nokdauną, iš kurio pastariesiems atsigauti nebepavyko.

Pirmuosius taškus ketvirtajam kėlinyje šeimininkams pelnyti pavyko tik sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes. Juos tritaškiu metimu pelnė Gintautas Vileita, tačiau to „Šiauliams" neužteko.

Šiame straipsnyje: šaiulių šiauliai